9 months in, 9 months out!

Nüüd on mu tütrekene kohe juba kümne kuune, aga siiski!

Raseduse algusest saati nagu te juba lugenud olete, hakkas mu kaal üsna hüppeliselt tõusma. Võtsin seda tookord üsna iisilt,  kuigi vahepeal ikkagi vasardas see kaal mu peas.
Tegin siis endaga rahu.

Mõtlesin, et ei maksa üle reageerida. Keha teeb seoses rasedusega läbi meeletu muutuse.  Annan oma kehale aega vaikselt tagasi muutuda.

Tänaseks on sellest möödas kümme kuud ja endiselt kaal seisab või on isegi natukene tõusnud.
Hetkel kaalun siis 71,5kg ja pikkus 172cm.

Olgem ausad, et hetkel olen sellises veidras seisus, et tahaks, aga ei tahaks ka….

Ma ei oleks kunagi uskunud, et võin ka ise sattuda nn” kriisi”,  kus vajan ise samasugust motivatsiooni ja abi nagu teistele jaganud olen. Samas on see normaalne, et vahepeal kaotad ka ise tee…

 

 

Ma poleks uskunud, et oma toitumise niii “vabaks lasen”. Arvan siiani, et kui inimene midagi väga soovib, on see kõik hea tahtmise puhul saavutatav.

Ma ei räägi siin sellest, et oleksin tahtnud saavutada oma raseduseelset vormi. Pigem sellest, et olen oma keha valesti toitnud. Juhuk’lkui oleksin toitunud täisväärtuslikumalt ja oleksin teinud paremaid valikuid, nii enda kui ka lapse jaoks.

Hetkel ei ole kaal minu jaoks eriline teema.  Peeglisse vaadates, ei meeldi mulle see, mida ma seal näen….
Ühesõnaga kõikide fitnesspihvide elu ei ole nagu lill ja kõigil ei ole sixpack sünnitama minnes ees 😀
Ka mina olen ainult inimene. Värskendav on olla taas alguses tagasi ja elada läbi täpselt sedasama, mida elavad läbi need inimesed, kellel on kaalu ja tervisemured ning kes vajavad toitumisnõustamist.

See on pisikene raputus ja  meeldetuletus  mulle endale, et kõik ei ole nii lihtne nagu esialgu reel olles näib 🙂

Poest on ju lihtne võtta seda, mis maitseb!
Kas see on ka see mis keha toidab?
See on küsimus, mida peaksime endalt küsima.

 

Ja pealegi on algused alati rasked! Ja keegi pole öelnud, et hommikul vara või õhtul peale pikka päeva on kerge trenni minna aga kui ma seda tahan siis leian selleks võimaluse!

Eks!?!

Võtan siis lahti uuesti oma vana kirjutise https://sootreenisalene.ee/toituminetrenn/soovin-kaalu-alandada/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “9 months in, 9 months out!”

  1. Tere. Võib imelik tunduda, aga seda postitust oli/on hea lugeda. Ja nüüd üldse Sinu eelmisi. Nimelt olen ise nüüdseks 24 nädalat rase ja samuti lisandunud 9kg. Mul oli seda kõike raske vastu võtta kui kaalule astusin. Kuna ennem olin super heas vormis, et mis nüüd juhtus. Eks ma hakkasin endale kõike lubama ja ei vaadanud mida väga söön. Justkui Sina vist pregu veel…? 🙂 Teen ikka aegajalt trenni, aga sellist energiat ju pole nagu enne rasedust. Igatahes mina soovin Sulle palju palju jõudu ja jaksu, et saaksid oma lisakilod maha ja hakkaksid jälgima taas mida palju sööd. Kuna ennem oli seda kõike hea instagramis jägida ja andis palju motivatsiooni endalegi juurde. Mina usun, et Sa saad hakkama ja taas järjele. Tasa sõuad kaugele jõuad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga