Lugu ideaalse käru leidmisest

Milline käru meil on ja kuidas me sellega rahul oleme?
Ma poleks ealeski arvanud, et käru valik saab nii raske olla! Alguses käisime lihtsalt erinevates poodides uurimas ja vaatamas, millised võimalused on.

Minu jaoks oli oluline see, et käru ei oleks väga raske, sellega oleks lihtne manööverdada ja mugav jalutada ka metsas ning terviseradadel.
Muidugi pidime arvestama veel sellega, et meie pupsik sünnib talvel (lumi ja külm).

Valituks osutus Cybex Priam, aga tee selleni oli üsna pikk.

Külastasime mitmeid poode ja uurisime erinevate kärude funktsioone ja võimalusi.

Minu jaoks oli väga oluline ka see, et saaksin käru tassimisega ise hakkama, kuna elame kortermajas.
Ja käru korvi ja isteosa on võimalik ka eraldi soetada!
Miks siis Cybex? Sellel ei ole ju nelja suurt ratast? – On küll, need saab eraldi juurde osta, kui selleks vajadus tekib! Hetkel pole ma seda veel teinud, aga plaanin need kindlasti osta.

 Priami juures meeldib mulle väga selle kaarvari, mis kaitseb tugeva tuule, vihma ja lume eest ning komplektis on ka vihmakile! Kerdile meeldib enim selle kompaktsus ja mugav käsitlemine.

Kui käisime mu emaga koos jalutamas ja tema käru lükkas, siis kiitis ka tema, et „oiii, kui mõnus seda käru lükata on“.

Ja olgem ausad, see käru on ikka kuradima ilus! Algselt nägin Priamit ühel kuulutusel järelturul väga odava hinnaga ja ma ei saanud enam sellelt silmi. Kahjuks tuli välja, et müüja oli petis, kuid sellest hetkest jäi Priam mulle silma. Hetkel oleme me koos läinud läbi vihma, pori, lume, terviseradade ja üle killustiku (selleks peaks arvatavasti järgmisel korral siiski suured rattad alla panema). Igal juhul olen selle käruga väga rahul ja julgen seda soojalt soovitada, sest ka talvel saab sellega ilusti hakkama ja isegi raskeimad olud probleemideta läbida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga